Doopviering Noah Lieve Zwaan en terugkomviering dopelingen

Doopvieringen                                                doopduif

Zondag 28 februari 2016 is Noah Lieve Zwaan gedoopt. Het was een feestelijke viering met veel familie en vrienden. Er waren zelfs nog overgrootouders bij! Noah heeft het keurig gedaan en wij heten haar van harte welkom in onze parochie. De viering is geleid door pastoor Broeders. De volgende doopviering is in mei a.s. Je kunt je kindje hiervoor aanmelden via het secretariaat van de kerk.

Doop Noah Lieve Zwaan 28-02-2016

Terugkomviering dopelingen 2014/2015

Op zondag 24 april 2016 om 13.00 uur is er een terugkomviering voor de kinderen die in 2014 en 2015 gedoopt zijn in onze kerk. Deze viering is speciaal voor deze jonge kinderen en hun ouders, broers, zussen en verdere familie en vrienden. Voorganger is mevrouw Marianne Turk. Na de viering mogen de kinderen hun eigen doopduifje mee naar huis nemen.

Dit bericht is geplaatst in Berichten uit het dorp, dopen, Geen categorie, Vieringen. Bookmark de permalink.